Krótko o nas

tani-laptop.com to marka Spółki Akcyjnej Quaestor z kapitałem zakładowym 1.000.000. Tani-laptop.com to nowoczesny sklep idący z duchem czasu. Zajmujemy się sprzedażą laptopów, oraz akcesoriów. Wedle życzenia Klienta zajmujemy się również składaniem komputerów stacjonarnych. Stawiamy na zadowolenie klienta. Tworzymy indywidualne konfiguracje dostosowując je do potrzeb każdego, kto chciałby zakupić u nas sprzęt. Oprócz sprzedaży prowadzimy serwis. Dokładamy wszelkich starań, by sprzęt który do nas trafia został dokładnie zdiagnozowany i naprawiony. Tworzymy zgrany zespół, który składa się z 3 serwisantów i 2 handlowców. Zespół to sami pasjonaci informatyki i elektroniki dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

O firmie image
Divider
O firmie image

Serwis i naprawa

Prowadzimy serwis i naprawę laptopów oraz tabletów, odzyskujemy dane z nośników, odwirosowujemy komputery, wymieniamy podzespoły i posiadamy możliwość łączenia się w celu szybkiej diagnozy i naprawy usterki poprzez pulpit zdalny. Staramy się iść z duchem czasu i obecnych trendów, dlatego wszelkie nowoczesne sposoby by dobrze zdiagnozować komputer są nam znane. Spędzamy tyle czasu, by móc znaleźć każdą przyczynę niewłaściwego funkcjonowania sprzętu.

Divider

Zapraszamy do współpracy!

Współpracujemy z szerokim gronem osób prywatnych oraz mniejszych i większych przedsiębiorstw. Zaufało nam już mnóstwo konsumentów w kraju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń na numer telefonu podany w zakładce kontakt lub odwiedź nas w naszym punkcie: 87-100 Toruń przy ul. Ceramiczna 2. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwikłamy każdą ewentualną wątpliwość. Serdecznie zapraszamy!

O firmie image