Laptopy dla ucznia

Wiele szkół eksperymentuje z nauczaniem zdalnym, jednak nawet w tradycyjnych podstawówkach i liceach potrzebna jest możliwość szybkiego zdobywania informacji i przygotowywania wypracowań w komfortowych warunkach. Odkąd komputery stały się ogólnodostępnym narzędziem pracy i rozrywki, posiadanie własnego peceta lub laptopa jest praktycznie koniecznością. Dla rodziców oznacza to konieczność zakupu laptopa dla każdego ucznia, którego mają w domu. Warto wtedy skorzystać z możliwości kupienia dobrego laptopa w niższej cenie – na przykład sprzętu poleasingowego lub leżaka magazynowego

Laptop dla ucznia

Laptop dla ucznia powinien przede wszystkim stwarzać komfortowe warunki do pracy – dobrze, by był wyposażony w dysk SSD. Zastosowanie tego rodzaju magazynu pozwala wyraźnie przyspieszyć działanie komputera bez stosowania wydajniejszych, ale droższych podzespołów. Nauka z wykorzystaniem komputera to często wiele godzin spędzonych przed ekranem – warto więc wybrać laptopa dla ucznia pod kątem odpowiedniej matrycy. Najlepiej sprawdzą się matowe wyświetlacze z filtrem niebieskiego światła. Dzięki temu oczy będą się mniej męczyć nawet podczas wielogodzinnej nauki do ważnego sprawdzianu czy przygotowywania szkolnego projektu.

Oferujemy dobre tanie laptopy na każdą okazję.

Laptop dla ucznia liceum

Licealiści są już prawie dorosłymi ludźmi, dlatego mogą mieć nieco wyższe wymagania niż młodsi uczniowie. Laptop dla ucznia liceum powinien pozwalać nie tylko na naukę, ale także na rozwijanie pasji pozaszkolnych. Wysoka wydajność jest ważna przede wszystkim przy grach komputerowych, ale także intensywnym przeglądaniu Internetu czy obróbce multimediów. Dedykowana karta graficzna jest przydatna, ale przede wszystkim warto poszukać modelu z mocnym procesorem i dużą ilością pamięci RAM. Obecnie 8 GB RAM jest minimalną ilością zapewniającą komfortową i płynną pracę, nawet przy kilku programach otwartych jednocześnie. W połączeniu z dyskiem SSD nawet urządzenie ze zintegrowaną grafiką może być doskonałym i wydajnym laptopem dla ucznia liceum. Jeżeli natomiast mamy w domu ucznia liceum artystycznego, laptop o lepszych parametrach, i z dedykowaną kartą graficzną, umożliwiającą płynną obróbkę 3D może ułatwić mu realizację niektórych projektów.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry