Laptopy biznesowe

Komputery przenośne często są niezbędnym narzędziem pracy. Korzystają z nich zarówno osoby często podróżujące służbowo, jak i freelancerzy, lubiący zmieniać miejsce, w którym pracują. Laptop biznesowy powinien być przede wszystkim szybki i wydajny oraz zapewniać długą pracę bez zewnętrznego zasilania. Dlatego producenci dokładają starań, by pobór mocy był jak najniższy – z tego powodu laptopy biznesowe nie nadają się do bardziej wymagających gier. Osoby, które chcą mieć komfortowe narzędzie do pracy i przeglądania internetu z pewnością docenią jednak te urządzenia.

Używane laptopy biznesowe

Posiadamy w ofercie wiele modeli używanych laptopów biznesowych. Jest to dobry wybór dla osób dysponujących ograniczonym budżetem lub chcących kupić kilka urządzeń dla małej firmy. Wiele używanych laptopów biznesowych to urządzenia poleasingowe, w pełni sprawne i regularnie sprawdzane. Zarówno laptopy używane, poleasingowe i powystawowe starannie sprawdzamy przed sprzedażą i udzielamy na nie gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz sprawne urządzenie z legalnym oprogramowaniem.

Wybierz tez laptopy dla ucznia dla swojego dziecka.

Laptopy biznesowe Dell

Dell jest jednym z cieszących się największym uznaniem producentów komputerów i laptopów biznesowych. Laptopy z flagowej serii Dell – Latitude – od lat są stosowane wszędzie tam, gdzie ważna jest wydajność i wygoda pracy. Szczególnie polecamy modele z dyskiem SSD – zastosowanie takiego magazynu sprawia, że komputer działa wyraźnie szybciej niż z tradycyjnym HDD.

Laptopy biznesowe Lenovo

Każdy, kto zastanawia się nad kupnem laptopa biznesowego słyszał o komputerach z serii Lenovo ThinkPad. To komputery stworzone z myślą o niezawodnej i wydajnej pracy, także w trudnych warunkach – nic dziwnego, że laptopy biznesowe Lenovo były używane na stacjach kosmicznych, podczas wypraw wysokogórskich czy ekspedycji w głąb lasów równikowych.

Laptopy biznesowe HP

Polecamy uwadze także laptopy biznesowe HP – komputery tej firmy nadają się doskonale nie tylko do tworzenia tekstów czy prezentacji, ale także innych codziennych zastosowań. Po pracy można też na nich obejrzeć ulubiony film czy serial – podobnie jak urządzenia innych firm, laptopy biznesowe HP są tworzone z myślą o wszelkich standardowych zastosowaniach. Da się na nich uruchomić także mało wymagające gry, jednak przede wszystkim są to wydajne i uniwersalne narzędzia pracy.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry