Laptopy gamingowe

Od kilku lat coraz większą popularnością cieszą się laptopy gamingowe. Zgodnie z nazwą, są to urządzenia wyprodukowane z myślą o wydajności zapewniającej komfortową rozrywkę przy coraz bardziej wymagających tytułach. Poza standardową, zintegrowaną kartą graficzną są więc wyposażone w dedykowane układy, a do tego odpowiednio mocny procesor, dysk SSD i inne elementy zapewniające wysoką wydajność. Często posiadają podświetlaną klawiaturę, a ich wygląd często podkreśla przeznaczenie do misji specjalnych, takich jak ratowanie świata. Laptopy gamingowe doceniane są nie tylko przez graczy, ale także wszystkie osoby, które potrzebują ekstremalnie wydajnego komputera do pracy.

Używane laptopy gamingowe

Mimo, że gry z kategorii AAA są coraz bardziej wymagające, to wiele używanych laptopów gamingowych może pochwalić się parametrami wystarczającymi do wielu godzin gry w dobrej jakości. Sprzęt komputerowy często produkowany jest z wyprzedzeniem w stosunku do wymagań nowych tytułów, zatem używany laptop gamingowy z dużym prawdopodobieństwem „udźwignie” nawet najnowsze tytuły. Do tego warto pamiętać, że urządzenia te są produkowane z myślą o możliwości rozbudowy, wiele podzespołów można więc wymienić na mocniejsze odpowiedniki.

Poleasingowe laptopy gamingowe

Wiele osób i firm decyduje się na leasing – jest to dobra alternatywa do zakupu za gotówkę. W przypadku firm zwykle po okresie leasingowania sprzęt trafia do sprzedaży, a ponieważ warunki umowy ściśle określają sposób użytkowania i napraw, taki sprzęt jest zadbany i w dobrym stanie. Wszystkie dostępne u nas poleasingowe laptopy gamingowe są sprawdzone i objęte gwarancją – dzięki temu masz pewność, że Twój sprzęt pozwoli Ci zrealizować niejedna misję.

Laptopy gamingowe powystawowe

Powystawowe laptopy gamingowe są często nowsze, a więc bardziej wydajne od używanych czy pochodzących z leasingu. Pojawiające się coraz nowsze komputery zajmują miejsca starszych modeli, można więc zdecydować się na zakup gamingowego laptopa zdjętego z ekspozycji w niskiej cenie, a w razie potrzeby – rozbudować swoją maszynę.

Tanie laptopy gamingowe

Nie każdy gracz odczuwa potrzebę grania w najnowsze tytuły w najwyższej jakości – z myślą o osobach dysponujących nieco mniejszym budżetem oferujemy tanie laptopy gamingowe, zapewniające wciągającą rozgrywkę, a często nawet obsługę najnowszych tytułów w średnich detalach. Dodatkowo, jak większość laptopów gamingowych, z czasem można je rozbudować, by poprawić wrażenia podczas gry.

Może potrzebujesz taniego laptopa biznesowego? Zobacz nasza ofertę.

Laptop gamingowy Lenovo

Lenovo jest znane przede wszystkim z dedykowanej graczom serii Legion. Warto jednak wziąć pod uwagę także inne modele z dedykowaną grafiką – laptop do gier nie musi wywodzić się z gamingowej linii, by obsłużyć nasze ulubione gry!

Laptop gamingowy Dell

Poza najpopularniejszymi laptopami do pracy, Dell może pochwalić się znakomitymi laptopami gamingowymi. Podobnie jak modele innych firm, także laptopy gamingowe Dell zapewniają znakomitą jakość obrazu i wciągającą rozgrywkę.

Laptop gamingowy HP

HP jest – obok Lenovo i Della – jednym z najważniejszych graczy na rynku laptopów do gier. Posiadamy w ofercie różne modele laptopów gamingowych HP, zarówno z układem graficznym od nVidii, jak i Radeona. Urządzenia od HP sprawdzą się zarówno podczas cyfrowej rozgrywki, jak i pracy z wymagającymi programami 3D.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry