Laptopy leżaki magazynowe

Leżaki magazynowe to laptopy, które pochodzą z zapasów sklepów i są sprzedawane po obniżonej cenie, by ustąpić miejsca nowszym modelom. Jak wiadomo rozwój sprzętu komputerowego jest błyskawiczny i komputer, który dziś zaliczamy do najlepszych na rynku jutro będzie wciąż bardzo dobrym, ale tanim laptopem. Oferowane przez nas leżaki magazynowe pochodzą też z niezrealizowanych zamówień, a każdy egzemplarz ma zainstalowany system operacyjny, zasilacz i instrukcję obsługi, a także kopię zapasową sterowników. Posiadamy w ofercie wiele modeli laptopów powystawowych i leżaków magazynowych takich firm, jak Dell, HP czy Lenovo.

Tanie laptopy powystawowe

Zakup laptopa powystawowego łączy w sobie zalety kupna nowego i używanego sprzętu. Są to urządzenia, które nie były intensywnie używane, a przy tym kosztują o wiele mniej, niż nowy sprzęt. Jest to dobre rozwiązanie dla osób z ograniczonym budżetem lub po prostu takich, które chciałyby nabyć wydajny komputer i dodatkowe urządzenia peryferyjne.

Laptopy powystawowe Dell

Firma Dell jest znana przede wszystkim z komputerów i laptopów przeznaczonych do pracy – na pierwszym miejscu jest więc płynność pracy i stabilność, a wydajność – choć ważna – nie zawsze jest priorytetem. Laptopy powystawowe Dell są więc idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób, którym zależy na dobrym urządzeniu do pracy lub nauki, a także oglądania filmów. Nadają się także do gier, choć mogą mieć zbyt niskie parametry, by udźwignąć najnowsze produkcje. Wyjątkiem są dedykowane graczom laptopy Dell

Zobacz także tanie nowe laptopy.

Laptopy powystawowe HP

HP to kolejny gigant na rynku laptopów, komputerów i sprzętu komputerowego. Sprzęt od tego producenta często produkowany jest z myślą o użytkownikach, którym zależy na dobrej wydajności i znakomitej jakości multimediów. Powystawowe laptopy HP to między innymi niezawodne ultrabooki, idealne do pracy zarówno w domowych warunkach, jak i w podróży czy na konferencjach i szkoleniach. Oprócz tego wiele laptopów powystawowych HP to wydajne komputery dedykowane graczom i osobom, które potrzebują do pracy szczególnie wysokich parametrów.

Laptopy powystawowe Lenovo

Lenovo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów komputerów i laptopów, w tym urządzeń typu „2 w 1”, czyli laptopów z funkcją tabletu. Dzięki takim liniom, jak Lenovo Yoga czy Legion zdobywa popularność wśród różnych grup użytkowników. Posiadamy w ofercie zarówno powystawowe laptopy Lenovo, jak i akcesoria i urządzenia peryferyjne tej firmy – zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu!

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry